Events 1/1/2023 - 1/31/2023

  • 1/1
    Sunday
  • 2/1
    Monday
    Vánoční prázdniny
  • 3/1
    Tuesday
    Ředitelské volno
  • 4/1
    Wednesday
    Ředitelské volno
  • 5/1
    Thursday
    Ředitelské volno
  • 6/1
    Friday
    Ředitelské volno
  • 7/1
    Saturday
  • 8/1
    Sunday
  • 9/1
    Monday
    Beseda - Řecké báje a pověsti
    08:00 - 12:35 Knihovna Opatov
    Rozvíjíme školu spolu - leardship program
    08:00 - 16:15 Modul 4,školicí střediskoMarianeum, Máchova 7, Praha 2
    Zeměpisná olympiáda
    10:00 - 11:40 vybraní žáci 2.stupně
    Seminář Grammar in Games - online
    17:00 - 18:00 NPI, zdarma
  • 10/1
    Tuesday
    Rozvíjíme školu spolu - leardship program
    08:00 - 16:15 Modul 4,školicí střediskoMarianeum, Máchova 7, Praha 2
    Kritické myšlení - kurz RWCT
    08:00 - 16:15 Křižíkova 29, Praha 8 - Karlín, od 9:30
    KZZV
    11:50 - 16:15 dle rozvrhu
    Seminář Angličtina není nudná na 2. stupni
    17:00 - 18:00 NPI, zdarma, online
  • 11/1
    Wednesday
    Muzeum města Prahy - Pražské pověsti
    08:00 - 12:35
    Rozvíjíme školu spolu - leadership program
    08:00 - 17:00 Modul 4, školící středisko Marianeum, Máchova 7, Praha 2
    Schůzka žákovské rady
    09:45 - 10:00 ve školním klubu
    Schůzka k filmové noci
    14:00 - 14:45 sborovna, garant D. Novopacká
    Schůzka OK 2.cizí jazyk
    14:30 - 15:00 v 7.C
    Schůzka vedoucích OK
    15:00 - 16:00 sborovna
    Konzultační hodiny vyučujících s rodiči
    16:00 - 17:00
    Schůzka rodičů k Ozdravnému pobytu na horách 2.st.
    17:00 - 17:30 v 7.C
    Porada ŠD
    17:00 - 18:00 kabinet ŠD
    Seminář Slovní zásoba hravě
    17:00 - 18:00 NPI,zdarma,online
    Náhradní Třídní schůzky 9.A, 9.B
    17:30 - 18:00
  • 12/1
    Thursday
    Kurz pro AP
    08:00 - 16:15
    Rozvíjíme školu spolu - leadership program
    08:00 - 17:00 Modul 4, školící středisko Marianeum, Máchova 7, Praha 2
    "Na úsvitu českých dějin" - výukový program
    10:00 - 13:30 Vojenský historický ústav Praha
    Seminář Využití deskových her v hodinách anglického jazyka
    17:00 - 18:00 NPI, zdarma, online
  • 13/1
    Friday
    Seminář Speaking Skills and Communication
    07:05 - 16:15 DVPP, Konferenční prostory Just-home, open space a meeting space, Šrobárova 13, Praha 3
    Schůzka AP s vedením školy
    08:00 - 08:45 sborovna
    PT2 - KOLOTOČ POHÁDEK
    08:00 - 10:45 KC12, 80,- Kč
    Plavání pro 4.třídy
    08:00 - 10:45 Jedenáctka, bus od školy a zpět
    Studium metodika prevence
    08:00 - 17:00 Zřetel, s.r.o.,
    Plavání pro 4.třídy
    10:00 - 12:35 Jedenáctka, bus od školy a zpět
    Volba prezidenta ČR
    14:00 - 22:00 koncovka mimo provoz
  • 14/1
    Saturday
    Volba prezidenta ČR
    08:00 - 14:00 koncovka mimo provoz
    Studium metodika prevence
    08:00 - 17:00 Zřetel, s.r.o.,
    Maškarní odpoledne na Meteo
    12:00 - 18:00 garant Exnerová Mo., od 14:30 v tělocvičně školy, pomoc při organizaci P.Juhos, Spolek přátel ZŠ Meteo
  • 15/1
    Sunday
  • 16/1
    Monday
    TH - Návštěva Proxima sociale v 7.třídách
    08:00 - 08:45 prezentace Terénního programu pro Prahu 12 (včetně klubu Garáž), nízkoprahový klub Krok, cca 15 minut na třídu, zajišťuje ExMa
    Pověsti české aneb Pohádky pod Řípem
    08:00 - 10:45 KC 12, od 9:00
    Schůzka ŠPP
    13:45 - 15:00
    Náhradní TS 1.D
    16:00 - 17:00
  • 17/1
    Tuesday
    Divadlo? Divadlo! - dílna
    08:00 - 12:35 Národní divadlo
    Demokratická kultura ve třídách - fokusní skupiny na téma třídnických hodin
    10:55 - 11:40 zástupci tříd 2.stupně (Žákovská rada)
    Demokratická kultura ve třídách - fokusní skupiny na téma třídnických hodin
    11:50 - 12:35
    KZZV
    11:50 - 16:15 dle rozvrhu
  • 18/1
    Wednesday
    KC12 - Kocour v botách
    08:00 - 10:45 80,- Kč
    Dějepisná olympiáda - obvodní kolo
    08:00 - 11:40 Dům dětí a mládeže Jižní Město Šalounova 2024 Pravý boční vchod - 1. patro
    Seminář - Žák s ADHD
    08:00 - 16:15 součást POPR
    Schůzka OK Přírodovědná
    14:30 - 15:00 v učebně A 202
    Webinář Around the world with the Oxford reading club
    15:00 - 16:00 prezentace nabídky knih zjednodušené četby pro žáky od nakladatelství Oxford a návodů pro práci s nimi
    Pedagogická kavárna
    15:00 - 16:00 společné setkání, volba zástupce do konkurzní komise za pedagogy, zpětná vazba
    Schůzka Školské rady
    18:00 - 20:00 sborovna
  • 19/1
    Thursday
    Seminář k projektu ARCGIS
    08:00 - 15:20 jak s dětmi pracovat na projektech, Praha 2
    Kurz pro AP
    08:00 - 16:15
  • 20/1
    Friday
    Plavání pro 4.třídy
    08:00 - 10:45 Jedenáctka, bus od školy a zpět
    Plavání pro 4.třídy
    10:00 - 12:35 Jedenáctka, bus od školy a zpět
  • 21/1
    Saturday
  • 22/1
    Sunday
  • 23/1
    Monday
    Jednání s rodiči
    10:00 - 10:45
    Schůzka ŠPP
    13:45 - 15:00
    Schůzka vyučujících OMJ
    14:45 - 15:45
    Seminář 21st Century Skills in Our Lessons
    17:00 - 18:00 NPI,zdarma, online
    KMD - Romeo a Julie
    17:30 - 22:30 divadlo ABC pro přihlášené žáky
  • 24/1
    Tuesday
    Muzeum města Prahy - Oděv našich předků
    08:00 - 12:35
    KZZV
    11:50 - 16:15 dle rozvrhu
    Divadelní představení pro rodiče 5.B
    16:30 - 17:15 Betlémský příběh ve třídě 5.B
  • 25/1
    Wednesday
    Matematická olympiáda - obvodní kolo
    07:30 - 12:45 místo konání - Nový PORG, Pod Krčským lesem 25, Praha 4 – Krč.
    Kalibro 9.ročník - Český jazyk
    08:00 - 10:45 1.VH 9.A - dozor Exnerová Ma. 2.VH 9.B - dozor Kopecká I. 3.VH 9.C - dozor Exnerová Mo. Pomůcky - žádné
    Schůzka žákovské rady
    09:45 - 10:00 ve školním klubu
    Pověsti staré a české
    10:00 - 12:35 KC12. od 10:30
    Kocour v botách: Poslední přání - ŠD 2.+10. odd.
    13:30 - 17:00 Modřanský biograf
    Pedagogická rada -2.stupeň
    13:45 - 15:30
    Pedagogická rada 1.stupeň
    15:30 - 17:15
    Porada ŠD
    17:00 - 18:00 kabinet ŠD
  • 26/1
    Thursday
    Jak zapojovat žáka s OMJ do běžné výuky - dějepis
    Vzdělávací kurz Montessori pro práci s dětmi 6 – 12 let
    Kalibro 9.ročník - Matematika
    08:00 - 10:45 1.VH 9.B - dozor Kopecká I. 2.VH 9.C - dozor Blahůtová K. 3.VH 9.A - dozor Spkítek J. Pomůcky - pracovní papír, MFCH tabulky,kalkulačka (ne mobil),rýsovací potřeby
    Projekt pro žáky OMJ
    08:00 - 11:40 skupiny p.uč.Rundové, p.uč.Tschornové divadlo, pracovní listy prostory školního klubu
    Kurz pro AP
    08:00 - 16:15
    Les v zimě - 5.odd.ŠD
    13:00 - 16:00 Lesy hlavního města Prahy,5 odd.,Modřanská rokle,70,- / dítě
  • 27/1
    Friday
    Vzdělávací kurz Montessori pro práci s dětmi 6 – 12 let
    Kalibro 9.ročník - Anglický jazyk
    08:00 - 10:45 1.VH 9.C - dozor Chlubnová R. 2.VH 9.A - dozor Exnerová Ma. 3.VH 9.B - dozor Novopacká D. Pomůcky - anglicko-český slovník
    Plavání pro 4.třídy
    08:00 - 10:45 Jedenáctka, bus od školy a zpět
    Konzultace "Žijeme městem"
    10:00 - 10:45
    Plavání pro 4.třídy
    10:00 - 12:35 Jedenáctka, bus od školy a zpět
    Asie - fascinující exotika 3.B
    10:00 - 12:35 od 10:30, KC 12
    Volba prezidenta ČR
    14:00 - 22:00 koncovka mimo provoz
    Filmová noc - pro přihlášené žáky z 2.stupně
    17:30 garant D.Novopacká ukončeno v sobotu v 8:00
  • 28/1
    Saturday
    Vzdělávací kurz Montessori pro práci s dětmi 6 – 12 let
    Volba prezidenta ČR
    08:00 - 14:00 koncovka mimo provoz
  • 29/1
    Sunday
    Vzdělávací kurz Montessori pro práci s dětmi 6 – 12 let
  • 30/1
    Monday
    Muzeum Antonína Dvořáka - Rusalka
    08:00 - 12:35
    Exkurze do Českého rozhlasu ke 100. výročí
    08:55 - 12:35 10:00 - 11:00
    Seminář k projektu ARCGIS
    11:50 - 16:15 práce s aplikací a tabletem
    Schůzka ŠPP
    13:45 - 15:00
    Webinář Strategické řízení školy S1
    15:00 - 19:00 online workshop
    Seminář Nebojte se konverzovat - make them speak!
    17:00 - 18:00 NPI, zdarma, online
  • 31/1
    Tuesday
    Vysvědčení
    Jump park Zličín
    08:55 - 13:30 1.VH - rozdávání výpisů
    KZZV
    11:50 - 16:15 dle rozvrhu

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"